Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Дурда Богдана
 
Богдана Дурда

   Богдана Йосипівна Дурда народилася в м. Бучачі Тернопільської обл. Закінчила Бучацьку СШ №1. Працювала на будовах Донбасу в Луганській обл., м. Алчевськ.
    Закінчила хіміко-технологічний факультет Львівського політехнічного інституту.
   Працювала інженером-конструктором на Донецькому хімзаводі та 25 років на Тернопільському комбайновому заводі в конструкторському бюро відділу головного технолога.
      Заочно закінчила Вищі курси іспанської мови та факультет живопису і графіки Університету мистецтв у Москві. Багаторазова учасниця художніх виставок, за що нагороджена дипломами та грамотами.
    Перша персональна виставка Богдани Дурди відбулася в БК «Ватра» в 1997 р. Друга — в Обласній бібліотеці для молоді м. Тернополя в 2004 р. Ілюструвала книжку для дітей «А що бачать очка?» Марти Чопик і власні збірки поезій та пісень «На грані» (2001 р.), «Ріка життя» (2003 р.), а також цю збірку.
    Закінчила музичну школу по класу гітари в м. Тернополі. Володарка медалі Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Оберіг».
     Авторські пісні та вірші друкувались у збірках переможців обласного конкурсу «Голос серця» (1998 р.) та «Мелодії тернового поля», (1999 р.), «Подільська толока» (2004 р.) й у збірках інших авторів.
     «Лабіринти долі»—третя збірка поезій Богдани Дурди.

  
   Дурда, Б. Подих весни: поезії: [для мол. шк. віку] / Богдана Дурда; худ. оформл. В. Стецюк, А. Янчишина. - Тернопіль: Астон, 2013. - 32 с.

 
 "Подих весни" - третя книжка поезій автора для дітей молодшого шкільного віку.

   
    Дурда, Б. Лабіринти долі: поезії, пісні, поеми / Богдана Дурда; худ. оформл. Б. Дурда. — Тернопіль: Підручники і посібники, 2006. — 144 с.: іл.

 
 У книзі представлені поезії, пісні та поеми відомої тернопільської поетеси Богдани Дурди.
     Для широкого кола читачів.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря