Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Конкурси » «Найкращий читач України-2013»
 
Вих. № 2.01.2013
23 січня 2013 р.
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу
«Найкращий читач України-2013»


Директорам ЦБС,
заступникам директорів ЦБС
із роботи з дітьми
Шановні колеги!

  Громадська організація «Форум видавців» інформує про те, що Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України 2013 року» цього разу буде проводитись в іншому форматі. Пропонуємо обласним, районним, міським бібліотекам проводити конкурс самостійно, за попередньою схемою, або довільно, на власний розсуд. Інформаційні матеріали Форумом видавців друкуватись не будуть. На ваш запит ми можемо надіслати електронною поштою інформаційні матеріали попереднього Конкурсу.
    Мета Конкурсу залишається незмінною: стимулювання в дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання дітей, які не читають.
У результаті проведення Конкурсу повинні бути визначені по 2 переможці з кожної області, міст Києва, Львова та Севастополя.
Переможці конкурсу із супроводжуючими зможуть взяти участь в заходах Фестивалю дитячого читання «Книгоманія», що відбудеться 16-19 травня 2013 року в межах Львівського міжнародного дитячого фестивалю.
   Повністю покриваються витрати на проїзд та проживання дітей та супроводжуючих – найкращих організаторів Конкурсу, які пройшли конкурсний відбір на семінар з промоції читання (детальну інформацію про семінар див. нижче).
Ті, хто не пройшов конкурсний відбір, але має бажання приїхати з дітьми-переможцями до Львова, оплачує вартість проїзду за власний кошт. Проживання дітей та супроводжуючих у Львові забезпечують організатори Фестивалю.

Винагорода
  Найкращих організаторів Конкурсу (до 15-ти осіб, точну кількість буде повідомлено додатково), отримають унікальну можливість для професійного розвитку: будуть запрошені до участі в семінарі з промоції читання, що відбудеться під час Львівського міжнародного дитячого фестивалю у межах міжнародного проекту Book Platform. Проект реалізовується за підтримки Східного Партнерства Європейського союзу. Детальна інформація на сайті bookplatform.org.
Дводенний інтерактивний семінар проведуть найвідоміші фахівці Європи. Захід має на меті представити учасникам найкращі техніки з промоції читання, що можуть бути використані у сучасному інформаційному середовищі. Особлива увага буде приділена засобам промоції читання серед дітей, в тому числі й серед тих, що в силу певних обставин мають обмежений доступ до різноманітних джерел інформації.

Умови участі у семінарі
    Потенційним учасникам семінару слід буде представити його організаторам схему та результати проведення Конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2013» у своєму регіоні. Відповідна документація повинна свідчити про творчий підхід до проведення Конкурсу та підтверджувати, що участь у Конкурсі взяло не менше, ніж 3000 учнів 6-7 класів.
    Організаторам Конкурсу, що будуть відібрані до участі в семінарі, та двом дітям-переможцям з їх регіону повністю покриваються витрати на проїзд та проживання.
Під час участі організаторів у семінарі дітьми будуть опікуватись відповідальні працівники та волонтери.

Додаткові можливості – стажування в Європі
     Після завершення семінару 3 особи будуть відібрані для 2-тижневого стажування у відповідній організації однієї з Європейських країн. Під час стажування інтерни будуть залучені у щоденну діяльність організації та матимуть зустрічі з іншими представниками книжкового середовища, завдяки чому зможуть ознайомитися із практиками промоції читання у сусідніх країнах. Також отримають практичну допомогу у вдосконаленні та втіленні власного проекту. Короткий опис проекту – промоція читання у своєму районі/селі/місті – потенційні інтерни повинні представити до відбору у стажування, після участі у семінарі.


Письмову відповідь стосовно проведення Конкурсу у Вашій області (місті) необхідно подати до 18:00 5 лютого 2013 року, надіславши листа на електронну пошту [email protected]. У темі листа просимо вказати «Книгоманія-2013» Листи, що надійдуть після вказаної дати, можуть бути відхилені.


З повагою,
Олександра Коваль,
президент «Форуму видавців»

Виконавець
Катерина Шевченко
тел. (032) 276-41-52

ГО «Форум видавців а/с 6644 м. Львів, 79005, Україна.
тел./факс: +380 322 76 46 94
[email protected]; bookforum.ua









odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря