Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ зберігання, гігієни і реставрації фондів » Віртуальна виставка "Що за диво ці казки!" » Друзі маленькі, заходьте будь ласка, запрошує Вас українська казка
 

   Золота книга казок: укр. нар. казки: для ст. шк. віку / упоряд., передм. та приміт. Л. Ф. Дунаєвської; іл. І. А. Вишинського; худ.-оформ. В. Вересюка.— К.: Веселка, 1990.— 431 с.: іл.— (Золота бібліотека учня).

    Збірник відкриває багатотомну "Золоту бібліотеку учня". До нього ввійшли кращі українські народні казки: про тварин, чарівні (фантастичні), соціально-побутові.

    Казки мого дитинства. — К.: Видавничий дім "Калита", 2005. — 64 с.

    До цієї збірки увійшли вісім народних казок для дітей:

"Колобок"
"Ріпка"
"Гуси-лебеді"
"Цап та баран"
"Гидке каченя"
"Курочка ряба"
"Лисичка та журавель"
"Хитрий півень".

Казки мого дитинства. - К.: Видавничий дім "Калита", 2005. – 64 с.

До цієї збірки увійшли шість українських народних казок для дітей:

"Коза дереза"
"Котик та півник"
"Солом'яний бичок"
"Пан Коцький"
"Кривенька качечка"
"Сірко"
  Казки про богатирів. — Донецьк: Донеччина, 2002. — 512 с.: іл.

     Чудовий, зачарований світ казки, в якій добро в образі богатиря перемагає зло. Руські билинні богатирі, мужні, сміливі, готові пожертвувати собою в ім’я спасіння своєї Батьківщини.    Українські народні казки: для мол. шк. віку / упоряд. та вступ. слово Л. Дунаєвської; мал. С. Міненка. — 2-ге вид. — К.: Веселка, 2001. — 151 с.: іл. — (Казки народів світу).

    До збірника увійшли українські народні казки, що їх давно й назавжди полюбили діти. Є тут казки й менш відомі малим читачам. Деякі з них адаптовані відповідно до рівня сприйняття дітей молодшого шкільного віку.

   Хитрий півень: укр. нар. казки. - К.: Інтерпрес ЛТД, 1996. - 320 с.: іл.


    До збірки увійшли кращі українські казки, серед яких - казки про тварин, чарівні казки, легенди закарпатського краю. Їх із задоволенням прочитають діти молодшого та середнього шкільного віку.


   Чарівне кресало: українські народні казки з Волині і Полісся / запис, упоряд., вступ, ст. та приміт. О. Ошуркевича; худ. оформ. І. Платової — Львів: Каменяр, 1995. — 158 с.: іл.

   У цьому збірнику вміщено понад сімдесят казок, що їх протягом багатьох років записував від сільських оповідачів фольклорист О. Ф. Ошуркевич на Волині і Поліссі.

     Чарівні казки: збірник: для мол. та серед, шк. віку / Упоряд. Л.  Дунаєвської; худ. К. О. Музика. — К.: Веселка, 1992. — 191 с.: іл.

     В цій книжці зібрані найяскравіші записи і обробки українських чарівних казок, зроблені видатними українськими письменниками та відомими фольклористами XIX — початку XX століття.

    Яйце-райце: укр. нар. казки: для дошк. та мол. шк. віку / худ. В. Мельниченко; сл. про худ. М. С. Пшінки. — К.: Веселка, 2005. — 270 с.: іл. — (Українській дитині).

     Книжку складають українські народні казки, що виходили окремими виданнями в оформленні відомої художниці Валентини Мельниченко.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря