Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 1 лютого 2013 р. "Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ"
 
    к Федчина, Л. "Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ" [Текст]: [про вечір-реквієм в обл. б-ці для дітей до 95-0ї річниці бою під Крутами] / Л. Федчина // Свобода. - 2013. - 1 лютого. - С. 1: фотогр. - (Пам'яті Героїв Крут).


"Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ"


Крути! Крути! Мужність і посвята!
Вірність, що міцніша понад смерть.
Крути! Крути! Горда і завзята
Кличе пісня і веде – вперед.


   Історія українського народу містить в собі багато славних подій. Одна з них – героїчний подвиг юнаків, які полягли за незалежність молодої Української держави на станції Крути 29 січня 1918 р. Це був гідний вияв мужності, жертовності і героїзму. 300 студентів захищали підступи до Києва від кількатисячної більшовицької армії Михайла Муравйова.
   У свідомості багатьох українців подвиг і самопожертва цих юнаків – дороговказ усім наступним поколінням.
    Знати історичне коріння – святий обов’язок кожного свідомого українця. Тільки пам’ятаючи минуле, ми будемо мати гідне і надійне майбутнє.
   Відзначаючи 95-ту річницю бою під Крутами, в обласній бібліотеці для дітей відбувся вечір-реквієм «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ», участь у якому взяли учні 8-В класу (куратор Л.В. Буняк) Української гімназії імені І.Франка – Тетяна Шпірак, Владислав Грицинюк, Леся Лесів, Назарій Таванець, які декламували вірші, присвячені Героям Крут.
    Присутні переглянули слайд-презентацію «Героїчний бій під Крутами».
    Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у бою під Крутами.
    Крути – не тільки трагедія, а й велика національна гордість. Схилімо голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю наших героїв. Хай вони завжди будуть у наших серцях.

Леся ФЕДЧИНА.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря