Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 4 cічня 2013 р. "Ялинка побажань"
 
    к. Береженко, О. Ялинка побажань [Текст]: [в обласній бібліотеці для дітей для найменших відвідувачів відбулось "Бульбашкове свято] / О. Береженко // Вільне життя. - 2013. - 4 січня. - С. 3. - (Бібліотечні новини).

Ялинка побажань

 Для малюків новорічна пора - це справжня зимова казка, чарівна і сповнена несподіваних сюрпризів та чудових дитячих ранків. Кожна мама хоче, щоб її дитина потрапила не просто на свято, а на справжню казкову феєрію, яку ще довго буде пам'ятати.
Саме у «Бібліомістечку» для найменших відвідувачів відбулось дивовижне «Бульбашкове свято». Запаливши святкову ялинку, малюки разом з батьками окреслювали на кольоровому папері контури своїх ручок, вирізали їх, писали на них новорічні привітання та виготовляли незвичайну «ялиночку».
Після цього діти із задоволенням танцювали під веселу новорічну пісеньку «У лісі-лісі темному», грались із мильними бульбашками й надувними кульками. Малята та їх батьки отримали безліч позитивних емоцій і чудовий передноворічний настрій.

Оксана Береженко,
бібліотекар обласної бібліотеки для дітей.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря