Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2012 рік » 12 грудня 2012 р. "Школярі учитимуть "Букварик електробезпеки"
Школярі учитимуть "Букварик електробезпеки" [Текст]: [в обласній бібліотеці для дітей презентували "Букварик..." Володимира Остап'юка]: [розмова з автором книги]/ Л. Томків // Місто. - 2012. - 12 грудня. - С.5.

Школярі учитимуть «Букварик електробезпеки» 


   Напередодні професійного свята енергетики Тернопільщини представили громадськості книгу під назвою «Букварик електробезпеки», автором якої став помічник голови правління-генерального директора з питань охорони праці ВАТ «Тернопільобленерго» Володимир Остап’юк.
- Володимире Олександровичу, в чому особливість видання?
- Основою його створення стали малюнки, котрі надійшли в обленерго на конкурс з електробезпеки у 2011 році. У видання увійшли малюнки не лише переможців, але і багатьох інших учасників.
- Чому називається саме «Букварик електробезпеки»?
- Видання складається з віршів, котрі розміщені в алфавітному порядку, і до кожного вірша підібрано один, а то і більше малюнків на ту ж тему, про що йдеться у вірші. Видання кольорове і привертає увагу маленьких читачів. Не менш цікавим буде і для дорослих.
- У виданні розміщені лише вірші та малюнки?
- Окрім ліричної частини, у «Букварику...» є і правила електробезпеки. Книжка складається із шести частин, до кожної з яких є правила безпеки чи надання першої долікарської допомоги.
- Де можна знайти «Букварик електробезпеки»?
- «Букварик електробезпеки» ми передали в усі школи Тернопільської області, а також у Тернопільську обласну бібліотеку для дітей.

Відділ по роботі з громадськістю
ВАТ «Тернопільобленерго»
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря