Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Письменники-ювіляри 2014 » К. В. Мотрич


    Народилася Катерина Вакулівна Мотрич 30 листопада 1947 року в с. Васильків. Школу закінчила із золотою медаллю. Згодом закінчила факультет журналістики Київського університету. Працювала в редакції обласної газети "Молода гвардія".
     Письменниця-авторка книг "Соняхи", "Час найкоротшої тіні", "Перед храмом любові і болю", "Досвіток", "Зірка Полин", "Ніч після сходу сонця", "Мотрині ночі", "Почайна" та ін. Ця чудова, красива і душею, і вродою жінка, закохана в рідний край, його людей.
    Безмежно любить Україну, вболіває за її долю, вірить в світле майбутнє нашої Вітчизни. Сторінками її книг дихає наша багатостраждальна історія. Катерина Вакулівна успадкувала від батьків, без яких не обходилося жодне свято у Василькові, чудовий голос. Любить і шанує рідну пісню. А як вболіває вона за рідну мову! І якби письменниця нічого не написала, а лише "Молитву про мову", то і тоді заслуговувала б на повагу і шану земляків і всього нашого народу.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря