Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2012 рік » 3 жовтня 2012 р. "Квіти шани і любові для Соломії"

к. Ігнатюк, Л. Квіти шани і любові для Соломії [Текст] : [музичний вечір відділу мистецтв в обласній бібліотеці для дітей до 140-річчя від дня народження Соломії Крушельницької] / Л. Ігнатюк // Вільне життя. - 2012. - 3 жовтня. - С. 8.

Квіти шани і любові для Соломії

    З нагоди 140-ї річниці від дня народження видатної співачки Соломії Крушельницької віддали шану її таланту відвідувачі відділу мистецтв обласної бібліотеки для дітей на музичному вечорі «Квіти шани і любові».
   Вони провели незабутні хвилини, насолоджуючись музичними творами у виконанні студентів вокального відділу музичного училища ім. С. Крушельницької (концертмейстер О. Іванова). Окрім того, мали нагоду подивитися літературно-музичну імпрезу «Три спомини дитинства», учасниками якої були учні 8-А класу Української гімназії ім. І. Франка. Глядачі пройшли стежками далекого минулого та побачили С. Крушельницьку ще зовсім юною дівчиною, котра безмежно любила співати.
    Багато цікавого про сценічне життя великої артистки, тріумфи на шляхах до мистецьких вершин присутні дізнались із розповіді наукового працівника меморіального музею С. Крушельницької Марії Федун.

Л. ІГНАТЮК.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря