Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2012 рік » 24 серпня 2012р. "З бібліотекою - плідна співпраця"
к Паньків, А. З бібліотекою – плідна співпраця [Текст] : [ЗОШ №4 – обласна бібліотека для дітей] / А. Паньків // Вільне життя. – 2012. – 24 серпня. – С. 1. 


З бібліотекою – плідна співпраця


    Упродовж десяти років я співпрацюю з обласною бібліотекою для дітей. У відділі обслуговування дітей молодшого шкільного віку бібліотекарі ввічливо зустрічають і завжди надають всебічну допомогу в пошуку необхідної літератури. Тут можна знайти методичну літературу, матеріал для уроків позакласного читання.
    Неодноразово тут проводилися зустрічі з письменниками нашого краю, бібліотечні уроки з нагоди ювілейних дат всесвітньо відомих митців. Результатом нашої спільної з бібліотечними працівниками роботи стали більш як два десятки виховних заходів і відкритих уроків різної тематики. Допомогою бібліотекарів я скористалася і для створення проекту з проблем «Збагачення словникового запасу учнів – невід’ємна частина словникової роботи при вивченні основ наук у початкових класах», який успішно захистила на курсах підвищення кваліфікації.


Алла Паньків,
старший вчитель
початкових класів вищої
категорії ЗОШ №4.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря