Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Тренінги та заходи
   В рамках проекту "Поглянь у майбутнє" в Інтернет-центрі створено клуб "Бібліо.inter.net", в рамках якого проведено такі заняття: «Будова комп’ютера»«Вивчаємо клавіатуру»«Створення електронної пошти та загальні навички користування нею»"Редагування фотографій за допомогою он-лайн сервісу PicMonkey", "Створення поштових скриньок за допомогою сервісу Gmail", «Соціальні мережі, як засіб віртуального спілкування та знайомств», «Подорож до країни Інтерляндії», «Особливості спілкування в чаті», «Ознайомлення з графічним редактором CorelDraw», "Ознайомлення з програмою Adobe Photoshop", "Вивчення англійської мови на основі онлайн курсу "Аnglijskij123"".
    В Інтернет-центрі бібліо­теки прово­дяться віртуальні екскурсії, тренінги, групові та індиві­дуальні консультації тощо. Працівники відділу підбирають матеріали, розробляють, публікують в Інтернеті та регулярно оновлюють веб-сторінку сайту бібліотеки. Беруть участь в масових заходах, що проводять структурні підрозділи бібліотеки, та проводять заходи в Інтернет-центрі для окремих категорій користувачів. Зокрема, 18-19 квітня 2012 р. для завідуючих центральними районними бібліотеками для дітей проведено тренінг «Інноваційні послуги для дітей в храмі знань у вік інноваційної ери».


Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря