Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Ділимось досвідом » Копичинецька міська бібліотека для дітей » Конкурс "Читайлик - 2012"
 
    2012 рік оголошено в Україні роком культури.
   
    22 березня в актовому залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці пройшли урочини з нагоди нагородження переможців конкурсу «Читайлик-2012» щодо визначення найкращого читача Копичинецької міської бібліотеки для дітей. Учні загальноосвітніх шкіл №1-гімназії та №2 з нетерпінням чекали проголошення результатів.
А переможцями цього року стали:

  • в груповому змаганні на І місці учні 4-А класу ЗОШ №1-гімназії (класний керівник Чорній Т.В.); ІІ місце зайняли учні 3-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Боднарчук Г.З.); ІІІ місце вибороли учні 4 класу ЗОШ №2 (класний керівник Савуляк Г.Я.).

  • в індивідуальному змаганні переможцем став Голець Максим учень 3-Б класу ЗОШ №1-гімназії; на другому місці Крутій Віктор (3-Б клас ЗОШ №2); третє місце дісталось Боговик Антоніні (2-А клас школи-гімназії).

    Цьогорічне змагання було дуже напруженим. До бібліотеки приходили діти з бабусями, дідусями, татами, мамами, сестрами і братами. Змагалися цілими сім’ями. Тому довелося ввести ще одну номінацію: «За краще сімейне читання». Серед кращих – сім’ї Корнят, Баляк, Симанчук. Та переможцями в цій номінації стала сім’я Гедзик. Дмитрик, Назарчик та Наталочка досягли високих результатів завдяки турботам своєї матусі Наталі, яка терпеливо і наполегливо підтримувала їх у змаганні.
   Серед кращих читачів-початківців – учениця 1-А класу школи-гімназії Грубіль Андріана.
    Подарунків було багато. В основному книги, бо ж конкурс - читацький.
   Від імені Гусятинської районної державної адміністрації та райради конкурсантів вітала виконувач обов’язків начальника відділу культури і туризму Фаберська М.М. Вона вручила дипломи і подарунки переможцям та цілу в’язанку книжок дитячій бібліотеці. А ще повідомила всіх про те, що Гусятинська ЦБС стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бібліоміст» і тому Копичинецька міська бібліотека для дітей, як учасник конкурсу, отримує два комп’ютери, три комп’ютерні столики, та ще дещо з комп’ютерної техніки.
    Завідуючий районним відділом освіти Білик В.С. нагородив грамотами вчителів за гарну підготовку дітей до участі в конкурсі і пообіцяв усім переможцям екскурсійну поїздку в Кам’янець Подільський.
  Копичинецький міський голова подарував бібліотеці два томи «Сучасної Української енциклопедії».
    Зав. метод. відділом Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Томків Л.В. передала вітання конкурсантам від дирекції Тернопільської обласної бібліотеки для дітей управління культури та підбірку книг для бібліотеки.
    З привітанням до учнів звернулась Мельничук Р.Б. методист районного відділу освіти.
    Головною родзинкою свята стала зустріч з поетесою Лесею Вознюк (м. Тернопіль), яку підготували та провели учні 1-А класу школи №2. Ошатно зібрана сцена відтворила самобутній колорит віршів. Тут і парасольки, і надувні кульки, і веселі соняшники, що заглядали через пліт, вишивані рушники і скатертини. Вздовж сцени – виставка малюнків створених першокласниками під враженням прочитаного. На столі викладка літератури під назвою «Леся Вознюк. Веселі вірші для малят». Маленькі україночки і українці з задоволенням декламували вірші, виконували пісні написані вчителем музики Соколовською Н.З. на вірші поетеси.
    З великим задоволенням діти слухали натхненний виступ пані Лесі. Вона охоче розповідала їм про своє життя, загадувала загадки, читала веселинки. В залі панувала атмосфера добродушності, радості і любові до книги. Адже крім того, що пані Леся пише вірші для малят вона ще є й творцем самих книг. Бо вже понад 15 років працює редактором Тернопільського видавництва «Підручники і посібники». Поетеса наголосила, що на канікулах пройде Всеукраїнський тиждень дитячої книги а ще закликала дітей любити книги, читати їх і відвідувати бібліотеки.
На згадку про цю незабутню зустріч класний керівник Ставрук Г.В. вручила пані Лесі імпровізовану книжечку малюнків учнів 1А класу створених під враженням прочитаних віршів.
    Директор школи Хорощак Н.С. на згадку подарувала поетесі книгу-історію «Храм науки добра і любові» про історію загальноосвітньої школи м. Копичинець №2.
Це було справжнє весняне свято книги для дітей.
      А наступного дня читачі дружно завітали до бібліотеки. Переможці хвалилися дарунками, учасники враженнями а бажаючі вже стали в чергу на наступний «Читайлик-2013» (найкращий читач Копичинецької міської бібліотеки для дітей).

Турок Г.М.
Зав. Копичинецькою міською бібліотекою для дітей

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря