Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Ділимось досвідом » Копичинецька міська бібліотека для дітей » Конкурс "Читайлик - 2011"

Конкурс «Читайлик - 2011»

   Уже четвертий рік поспіль у Копичинецькій міській бібліотеці для дітей проводиться конкурс «Читайлик» - на кращого читача нашої бібліотеки. Учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста Копичинці та села Котівка змагаються між собою.
     Цього року конкурс було оголошено з 22 лютого по 22 березня. Це не означає, що всі учасники були читачами лише місяць, до уваги брався цілий читацький рік.
    Система оцінювання бальна. Тому враховувались різні параметри: як діти читають книги: скільки разів відвідали бібліотеку, чи беруть книги з платного абонементу, чи читають в читальному залі; хто веде читацький щоденник; чи вміють розповідати прочитане, чи залучають друзів до бібліотеки; чи регулярно відвідують бібліотеку, а чи просто беруть участь в конкурсний місяць. Тобто система оцінювання дуже детальна і ми надіємося, що справедлива.
   Оскільки претендентів на перемогу було багато то між кращими учасниками конкурсу проведено вікторину. За її результатами було визначено переможців, як в індивідуальному, так і в груповому змаганнях.
      Отож, 28 квітня 2011 року в Центрі культури і дозвілля «Читайлик» нагороджував переможців. В залі зібралося більше 350 глядачів.
      Заступник голови Гусятинської РДА з гуманітарних питань Собань О. В. привітав всіх учасників зі святом та вручив книги для переможців.
   Начальник відділу культури і туризму Гусятинської РДА Сагайдак P.C. нагородив переможців конкурсу дипломами. Переможці в індивідуальному змаганні:
I місце - Романюк Остап (3А ЗОШ №2)
II місце - Крутій Віктор (2Б ЗОШ №2)
III місце - Гедзик Дмитро (З ЗОШ №2)

    Тим хто дуже старався, але кому бракнуло балів, бібліотека вручила подарунки.
Переможці в груповому змаганні:
I місце - 2Б клас ЗОШ №2
II місце - 4А клас ЗОШ №2
III місце - 3А клас ЗОШ №1 - гімназія.

2Б клас ЗОШ №2 зайняв перше місце тому отримав від бібліотеки обіцяний бонус 100 гривень. А класи - переможці(ІІ і III місце) книги в подарунок.
    Директор Тернопільської бібліотеки для дітей Новіцька Н. С. вручила бібліотеці книги.
    Привітав «читайликів» і директор Тернопільського видавництва «Джура» Ванчура В. Л. та запросив їх на II фестиваль української книжки в місто Тернопіль 11-13 травня.
    Другою частиною свята став - фінал акції «Подаруй дитині книжку», оголошеної Тернопільською обласною радою, яка проводилася в районі з 1 по 30 квітня 2011 року.
Мета акції: зібрати художню та пізнавальну літературу для поповнення бібліотечних фондів дитячих будинків та інтернатів Тернопільської області.
    В акції взяли участь: окремі читачі, педагогічні колективи та учні шкіл ЗОШ №1-гімназія, ЗОШ №2 м. Копичинці, бібліотека для дітей, бібліотека для дорослих, музей театрального мистецтва. Всього зібрано 335 книг.
     На сцені Центру культури і дозвілля головний спеціаліст відділу культури і туризму Фаберська М. М. та завбібліотекою Турок Г. М. прийняли зібрані дітьми книги, щоб передати їх за призначенням.
      Бібліотека подякувала всім, хто долучився до акції та проведеного сценічного дійства та найцікавішим із подарунків переможцям конкурсу «Читайлик», стала поїздка на II фестиваль української книги «Джура-фест» в Тернопіль.
    Отож 11 травня 18 дітей кращих «читайликів» і 5 дорослих супроджуючих вирушили в Тернопіль. Райдержадміністрація забезпечила поїздку шкільним автобусом.
    В. Л. Ванчура директор видавництва «Джура», організатор цього фестивалю, зустрів нашу делегацію і розповів, яка програма свята та повідомив про заходи, які можна відвідати.
    Насамперед діти ознайомились з видавництвами і їх книгами, які були представленні на фестивалі. Придбали потрібні їм видання.
   Після книжкового ярмарку в Обласні бібліотеці для дітей відбулася зустріч з поетесою Л. Вознюк. Діти з захопленням слухали вірші. Натхненні її поезією вирішили продемонструвати свої таланти - розіграли сценку про книгу. Всі присутні перейнялися святковою атмосферою. Діти довго не хотіли відпускати поетесу. Фотографувалися з нею, висловлювали своє захоплення, а на закінчення домовились про ще одну зустріч, але вже в Копичинцях.
    Далі відбулась екскурсія по Тернополю. Побували біля пам'ятників: Соломії Крушельницької, Данила Галицького, Івана Франка. Діти пригадували, хто ці видатні люди і що вони зробили для України. Своєю красою вразив Тернопільський Катедральний Собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці. Не менше емоцій викликало і міське озеро.
     Після всього, втомлені, але щасливі повертались додому. В лісі на галявині їх чекала ще одна приємна подія - зустріч з природою. Розчулені, почутим і побаченим вони жваво обговорювали поїздку, декламували вірші, розповідали про придбані книги. Жоден з подорожуючих не залишився байдужим.
     Про мандрівку до Тернополя учасники розповіли учням своїх шкіл. Бажаючих взяти участь в наступному V конкурсі «Читайлик-2012» стало на багато більше. Читачі з нетерпінням чекають наступного конкурсу.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря