Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 4 грудня - День народження вітчизняної інформатики

     
     4 грудня - День народження вітчизняної інформатики
. У серпні 1948 року співробітники Енергетичного інституту АН СРСР член-кореспондент АН СРСР І. С.  Брука та інженер Б.І. Рамеев представили проект електронної обчислювальної машини. Трохи пізніше восени того ж року доктор технічних наук С.А. Лебедев зі своїм колективом почав дослідницькі роботи по створенню Макета електронної обчислювальної машини - знаменитої МЕСМ.
     4 грудня 1948 Державний комітет Ради міністрів СРСР з впровадження передової техніки в народне господарство зареєстрував за номером 10475 винахід І. С.  Брука і Б.І. Рамеевим цифрової електронної обчислювальної машини. Це перше офіційне свідоцтво, що в СРСР роботи по створенню ЕОМ перейшли з області ідей у ​​практичну площину. Цей день з повною підставою можна оголосити Днем Російської Інформатики.
  Російський національний підкомітет IEEE Computer Society і Інститут системного програмування РАН на честь п'ятдесятиріччя російської інформатики заснували 5 премій за кращі студентські роботи в галузі інформатики. Імена переможців будуть будуть щорічно оголошуватися 4 грудня в День російської інформатики.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря