Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 30 вересня - День Інтернету в Росії

 
    У Росії Днем Інтернету вважається 30 вересня. Це свято об'єднує всіх користувачів і працівників інтернет-індустрії. Інтернет давно став необхідним інструментом спілкування і пошуку необхідної інформації.
    Зараз в просторі російського Інтернету налічується більше 16 млн. користувачів. Дві третини цільової аудиторії російського Інтернету мають вищу освіту, а середній вік її - від 28 до 30 років.
   Інтернет-ЗМІ за своїм «тиражу» остаточно перевершили друковані видання, перетворившись в основній і первинне джерело інформації для найбільш активної частини населення.
    Але незважаючи на те, що міжнародний День Інтернету намагалися ввести кілька разів, жодна зі спроб так до цих пір і не увінчалася успіхом.

Історія виникнення свята

   Російському Інтернету вже більше десятка років. 30 вересня 1998 було проведено перший перепис населення російськомовного Інтернету. На той момент кількість користувачів досягла 1 млн. чоловік.
   У 1998 році Всесвітній день Інтернету був санкціонований Папою Іоанном Павлом II. Святий покровитель Інтернету поки ще не затверджений офіційно, хоча з 2000 року тимчасову протекцію Мережі "здійснює" Ісидор Севільський, іспанська єпископ, який жив у 560-636 роках.
    Його вважають першим енциклопедистом, який справив значний вплив на історію Середніх століть. Тому в багатьох країнах світу свято Мережі відзначається 4 квітня - у день Вознесіння Святого Ісидора Севільського.
    Що ж стосується православних святих, то 30 вересня відзначається день пам'яті мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що носять імена християнських чеснот. Дуже часто Інтернет дає можливість спілкуватися незважаючи на відстані і попри всі перешкоди, даруючи віру і надію на швидку зустріч.
   
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря