Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 19 вересня - День народження "смайла"
 
   
    19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення. У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів - ":-)" - як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя.
    Смайлами почали користуватися на університетській дошці об'яв, що тоді вважалася прототипом сьогоднішніх форумів. Це був основний засіб спілкування між співробітниками університету.0
Смайлики призначалися для того, щоб читач повідомлення міг точніше визначити настрій або емоцію відправника.
    Необхідно зауважити, що за 25 років смайл став необхідним атрибутом електронного спілкування. Зараз без його використання практично неможливо уявити сучасне спілкування в Мережі, оскільки смайл замінює те, чого бракує у спілкуванні посередництвом чату або електронної пошти – інтонації голосу і міміки.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря