Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 9 вересня - День тестувальника
 «Завдання фахівця з тестування — виявити всі проблеми, які можуть виникнути при роботі з продуктом, і зробити все можливе для покращення його якості»
Сем Канер

«Весь світ — тестування, і коли у нас щось не виходить — це зроблена помилка, яку ми можемо виправити. Допускати помилки не страшно, головне — їх виправляти!»
Наталія Руколь

«Не вір — перевір!»
девіз тестувальника

      9 вересня 1945 року вчені Гарвардського університету, які тестували обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, знайшли метелика, що застряг між контактами електромеханічного реле.
  Виконана робота вимагала опису, і слово було знайдено - «debugging» (дослівно: звільнення від комахи) - так і нині називається процес виявлення і усунення багів - причин неправильної роботи комп’ютера.
   Витягнуту комаху було вклеєно в техщоденник, з супровідним написом: «Перший знайдений баг», і в подальшому передано до музею обчислювальної техніки.
    Невідомо, чи відзначає Америка цей знаменний день, а в Україні це неофіційне свято прижилося. 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря