Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 7 квітня - День народження Рунета
 
   
   7 квітня відзначають знаменну 
дату всіх користувачів російськомовного інтернету  – День народження Рунету. В цьому році російському сегменту Всесвітньої павутини виповнюється 18 років.
   Історія Рунета починається 7 квітня 1994 року, коли для Росії був зареєстрований і внесений в міжнародну базу даних національних доменів верхнього рівня домен RU. На сьогоднішній день домен RU займає четверте місце за кількістю зареєстрованих доменних імен серед усіх національних зон світу: його випереджають тільки DE (Німеччина), UK (Великобританія) і NL (Нідерланди).
   Фактично приводом для святкування Дня народження Рунету стало міжнародне визнання держави як активного учасника процесу розвитку глобальної павутини під назвою Інтернет. До цього історичного моменту всі домени російських сайтів реєструвалися в зоні. SU. Це позначення було визначено для Інтернет-ресурсів СРСР. Після цієї події ще 14 держав, що виникли в результаті розпаду Радянського Союзу, знайшли свої доменні зони.
    День народження Рунету незмінно супроводжується традиційними заходами, які проводяться в музеї військового підприємства «Марс», в якому колись працювали творці Рунету. В той момент це була секретна розробка, яку очолював інженер Валентин Тіпікін. Першим повідомленням, яке пройшло в Рунет, стало привітання з Новим роком.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря