Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 4 квітня - Всесвітній день Інтернету
 

   Всесвітній день інтернету
святкують 4 квітня – у день (смерті) святого Ісидора Севільського, покровителя учнів і студентів, який створив першу в історії енциклопедію Etymologiae у 20 томах.
   Так, у 1998 році католицька церква визнала всесвітню мережу скарбницею людського знання.
   А у 1999 році представили кандидатів на посаду заступника Інтернету: Святий Ісидор, свята Текла та святий Педро Регаладо.
  Ватикан досить довго обирав між кандидатами і лише у 2000 році почав схилятися до думки, що найкращим покровителем мережі буде святий Ісидор.
   Ісидор Севільський став тимчасовим покровителем. Аргументуючи своє рішення призначити саме цього святого покровителем інтернету, Іоанн Павло II сказав, що інтернет – це і є свого роду енциклопедія людських знань.
   Крім того, мовляв, саме Ісидор Севільський уперше застосував у своїй праці систему перехресних посилань, яка віддалено нагадує гіперпосилання, використовувані в мережі.
   У багатьох країнах існують також національні дні інтернету. Зазвичай вони приурочені до якихось подій, пов'язаних із введенням інтернету в цій країні, зокрема в Україні День інтернету святкується 14 грудня. Крім того, експерти зауважують, дата 4.04 нагадує помилку HTTP 404.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря