Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 24 березня - День вимикання
       24 березня - День вимикання комп'ютера.
    Вимкни комп’ютер на 24 години 24 березня - такий героїчний вчинок пропонують зробити всім організатори акції Shut Down Day 2007.
Більше мільярда людей у світі підключені до мережі Інтернет. Якщо кожен з них проводить у мережі всього одну годину на день, у цілому це складає 372 609 004 374 години в рік. Організатори акції Shut Down Day 2007 запрошують усіх взяти участь у наймасштабнішому експерименті, який коли-небудь був проведений в Інтернеті.
Мета експерименту - довідатися, скільки осіб в усьому світі зможуть не користуватися комп’ютером протягом одного єдиного дня, і що відбудеться, якщо таких людей буде дуже багато.
    "Абсолютно зрозуміло, що обійтися без комп’ютера сьогодні вже просто неможливо, і мабуть, ми вже не знаємо, що будемо робити в той день, коли його не буде поруч", - говорять організатори і пропонують вимкнути свій комп’ютер на цілий день і перевірити, чи зможе кожен з нас обійтися без нього 24 години.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря