Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів » Комп'ютерні свята і пам'ятні дати » Неофіційні свята » 12 березня - День свободи слова в Інтернеті
 

    12 березня відзначається
Міжнародний день свободи слова в Інтернеті. Перший День вільного самовираження в Інтернеті організація «Репортери без кордонів» оголосила 12 березня 2008 року. Тоді організація знову запустила свій проект «24 години проти цензури» і запросила всіх користувачів збиратися на сайті організації.
   У 2011 році Інтернет Асоціація України, в цей день відзначила, що в нашій країні основними загрозами свободи слова в Мережі є:

1. Періодичні спроби з боку держави закріпити на рівні законів і підзаконних актів: фільтрацію контента, поставивши її в обов'язки провайдерів; тотальний моніторинг українського сегменту Інтернету.

2.
Спроби ввести примусову реєстрацію Інтернет-ЗМІ.

3. Відсутність законодавчого врегулювання питання надання громадянам повної і вичерпної інформації про діяльність державних органів.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря