Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2012 рік » 2 березня 2012 р. "У театрі абсурду"
 
к. Ігнатюк, Л. "У театрі абсурду" [Текст] : [в обласній бібліотеці для дітей провели мистецьку годину "Лесь Курбас у сталінському театрі абсурду"] / Л. Ігнатюк // Вільне життя. - 2012. - 2 березня. - С. 5.


"У театрі абсурду"

     Мистецьку годину «Лесь Курбас у сталінському театрі абсурду» провели в обласній бібліотеці для дітей. Також працівники книгозбірні оформили книжково-ілюстративну виставку «Син Подільського краю».
  Присутні на заході учні, вчителі, бібліотекарі прослухали виступ директора музею-садиби ім. Л. Курбаса пані Ольги Василишин, яка навела цікаві факти з життя нашого земляка.
   У виконанні студентів інституту мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (випускного курсу під керівництвом народного артиста України В'ячеслава Хім'яка) прозвучала літературна композиція за творами О. Теліги «Подорожній», М. Старицького «Оборона Буші» (монолог Антося), Ю. Андруховича «Дидактична вистава в театрі Богославського», Лесі Українки «Уста говорять: він навіки згинув».

Людмила Ігнатюк.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря