Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2009 рік » 27 лютого 2009 Підростають аристократи духу
Підростають аристократи духу

З ініціативи директора обласної бібліотеки для дітей Надії Новіцької відбулася репрезентація книжки теребовлянської вчительки Наталки Михайло «Аристократи духу», вихід якої спричинив певний резонанс у читацьких колах. На цей раз зібралися в гурт педагоги, бібліотекарі, видавці і журналісти. Вони щиро вітали авторку книги, яка, розповівши історію написання «Аристократів духу», висловила сподівання, що її роздуми над пережитим приведуть читача до усвідомлення того, що в українському світі лише тоді буде гармонія, коли в його серці запанує любов.
Про християнські аспекти книжки, її світлі, розпачливі та оптимістичні сторінки, що пронизані градацією філософських понять - від присмаку розчарування до відповідальності, яку взято на свої плечі покоління, народжене в сімдесятих і яке змусить молоде європейське серце битися тут, в Україні, - говорили викладач Тернопільської української гімназії ім. Івана Франка Ліля Білик. бібліотекар Марія Колопенюк, директор видавництва «Джура» Василь Ванчура та автор цих рядків Михайло ОНИСЬКІВ.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря