Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Мій рідний край » Наш край — Тернопільщина » Замки та палаци Тернопільщини » Гусятинський район » Личківський замок
 
   При в’їзді в село Личківці (з сторони Тернополя), з правої сторони дороги, неподалік костелу та замкової гори за високою огорожою в глибині парку стоїть цей казковий замок-палац. Побудований на початку XX століття місцевим паном на ймення Тимельман.
   Побудований палац в романтичному стилі з бароковими елементами. Будова накрита старовинною червоною черепицею, яку збирали поблизу і перед встановленням на місце де вона була раніше, старанно відмивали. Палац може і не вражає розмірами, зата справді дуже красивий та романтичний. Вишуканої форми вікна, балкони великі і малі гармонійно вписуються в архітектурний ансамбль споруди. Палац оточений великим садом, чи то парком. В комуністичні часи в палаці працювала лікарня.
   На початку XXI століття замок викупив місцевий підприємець, який почав відновлення та реставрацію замку.
     Зараз палац зачинено, але якісь відновлювальні роботи ведуться. (2010р.) Палац і сад обнесені новим високим мурованим парканом. Власник маєтку планує зробити в палаці готель, для людей, які приїздять в Гусятин лікуватися цілющою водою з джерала в Гусятині.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря