Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2011 рік » 2 грудня 2011 р. Лиш пам'ять спомин береже
 
к. Хованець, Т.
"Лиш пам'ять спомин береже" [Текст] : [в обласній бібліотеці для дітей відбувся урок-реквієм до річниці Голодомору] / Т. Хованець // Вільне життя. - 2011. - 2 грудня. - С. 5.


"Лиш пам'ять спомин береже"

      На долю нашого народу випало чимало важких випробувань і трагічних подій.
    Однак саме Голодомор 1932-1933 рр. викарбувано чорними літерами скорботи в історії України. Серед істориків і досі немає ні одностайності про причини голоду, ні про точну кількість загиблих. Але відомо одне - він був організований штучно і число тих, що втратили життя, коливається від 3,5 до 8 млн. українців.
      У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів спільно з відділом мистецтв провели для читачів урок-реквієм «Лиш пам'ять спомин береже».
   Учасники заходу пройнялися трагічними сторінками Голодомору і поділилися спогадами своїх дідусів та бабусь. Яскравим елементом пам'яті уроку-реквієму став перегляд мультимедійної презентації про пам'ятники жертвам Голодомору «Розіп'ята душа на хресті всевишньої печалі».


Тетяна Хованець,
працівник відділу обслуговування
учнів 5-11 класів ТОБД.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря