Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Конкурси » «Найкращий читач України - 2012»
 03 лютого 2012 р.
Про Всеукраїнський конкурс дитячого читання
«Найкращий читач України-2012»

Шановні колеги!

    Обласна бібліотека для дітей повідомляє Вас про перенесення дати проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2012» на осінь. Про оголошення Конкурсу та нові дати його проведення ми повідомимо Вас додатково.
     До нас звернулись директори деяких обласних бібліотек з проханням роз'яснити ситуацію, котра склалась з проведенням Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2012» у зв'язку з тим, що обласні бібліотеки отримали відповідні інформаційні листи з управлінь культури про проведення Конкурсу, а від нас - інформацію про те, що Конкурс переноситься на осінь.
    Наприкінці 2011 року ми як неприбуткова громадська організація звернулись до Міністерства культури України з проханням надати організаційну та фінансову підтримку Конкурсу. Зважаючи на наше прохання, Міністерство скерувало у Міністерство культури Автономної Республіки Крим, Головне управління культури Київської міської державної адміністрації, управління культури і туризму Севастопольської міської та обласних державних адміністрацій лист № 2/7-5/46-12 від 11.01.2012 про сприяння бібліотечних закладів у проведенні Конкурсу «Найкращий читач України-2012». Тому Ви отримали відповідні листи про проведення Конкурсу з своїх управлінь культури.
     Отримавши інформацію про відсутність фінансування та неможливість отримати допомогу від партнерів ми спочатку відразу ж повідомили про це вас - безпосередніх організаторів Конкурсу на місцях.
     Інформуємо, що листа про перенесення Конкурсу на осінь ми також скеровуємо у Міністерство культури України з поясненнями причин перенесення Конкурсу і проханням відкликати лист про сприяння бібліотечних закладів у проведенні Конкурсу «Найкращий читач України-2012», який отримали ваші управління культури.
     Про оголошення Конкурсу та нові дати його проведення ми повідомимо вас додатково.
      Щиро бажаю успіхів у нашій спільній справі, не заважаючи ні на що!

 
Катерина Шевченко,
виконавчий директор
ГО "Форум видавців"Директорові ЦБС
Копія: заступнику директора
ЦБС по роботі з дітьми


Шановні колеги!

     Дякуємо вам за багаторічну співпрацю про проведенні Конкурсу дитячого читання у вашому районі і сподіваємось, що й цього року спільними зусиллями ми проведемо наш Конкурс на радість юним книгоманам.
    Інформуємо, що ми продовжуємо розпочату в 2002 році програму підтримки та пропаганди дитячого читання «Книгоманія» і плануємо провести у 2012 році Восьмий Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України 2012».
  Просимо Вас звернутись (хто ще цього не зробив) з листом до відділів культури і туризму районних державних адміністрацій з проханням внести Конкурс у календарний план заходів з метою передбачення фінансування даного заходу в районному бюджеті на 2012 рік.
    Положення про Конкурс та інші матеріали ми надішлемо Вам електронною поштою після остаточного затвердження та узгодження, а поки що повідомляємо терміни проведення етапів Конкурсу:

1-ий етап: 10 січня - 19 лютого
Рекомендовані дати проведення змагання: 13 - 19 лютого
2-ий етап: 20 лютого - 11 березня
Рекомендовані дати проведення змагання: 5 - 11 березня
3-ий етап: 12 березня - 1 квітня
Рекомендовані дати проведення змагання: 26 - 31 березня
4-ий етап: 25 – 29 квітня

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря