Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Малетич Наталка
 Наталка Малетич

     Народилася 29 квітня 1979 року у Львові.
    Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету, працювала редактором літературної програми Львівського радіо і передачі для дітей. Зараз працює в Інтернет-виданні ZAXID.NET, разом з чоловіком виховує семирічну доньку Вікторію.
    Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис. Не уявляє собі життя без книжок – воно було б безбарвним і нудним.
    Виходом першої власної книжечки «Про Зайчика-Забудька та інші історії» завдячує донечці, для якої насамперед її і писала. Вікторія долучилася також до ілюстрування книжки, оскільки дуже любить малювати, а особливо – малювати зайчиків. Донечка – перший слухач і критик, а головне – найбільше джерело життєвої енергії і сонячного сприйняття світу.
    Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року.


    Малетич, Н. Про Зайчика-Забудька та інші історії / Наталка Малетич. - К.: Грані-Т, 2009. - 56 с.: іл. - (Золотий лелека).

    Кожен малюк має улюблену іграшку. Без неї він категорично відмовляється вкладатися спати, йти в садочок, годує іграшку з ложечки та розповідає їй свої найбільші таємниці. Ось і в маленької Вітусі є такий улюбленець — Рожевий Заєць. Проте цей зайчик незвичайний зовсім не через свій колір, а тому, цю вміє не тільки слухати, а й розповідати власні історії, і всі — про пухнастих звіряток, яких дітки люблять найбільше — про зайчиків. Отож, такої кількості різноманітних зайчиків ви ще не бачили в жодній книжці! І тепер маленька Вітуся точно знає, що робити, коли залишається вдома сама, навіщо потрібно чистити зуби та багато-багато всього цікавого й корисного.
    Читайте книгу Наталки Малетич, переможця конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека». А проілюстрували її Ольга Гаврилова та донька Наталки Малетич Вікторія Зубрицька.

 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря