Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Матевощук Юрій
 

  Юрій Матевощук

       Народився в м. Ланівці, Тернопільської області. Координатор Львівського форуму видавців у Тернополі. Автор поетичних збірок "Прототип" та «Прерії»(складової книги «Відчути небо»).
    Учасник та переможець багатьох поетичних конкурсів.
    Поет, студент Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (українсько-польська філологія).
    Учасник літературної студії «87» імені Юрія Завадського.Матевощук, Ю. Прототип. – Тернопіль: Крок, 2011. – 98 с. – (Покоління 87).

 
 Чергова книга тернопільського літературного покоління 87, надзвичайно сильна стилем і формальним втіленням. Юрій Матевощук – поет, який витримав напади своїх колег та залишився на стежці традиційної для української поезії форми. Його римований та ритмізований поетичний текст демонструє добре володіння цією технікою. Образи повнозвучні, густі, часто так ускладнені, як це властиво молодому енерґійному стилю. Це перша окрема книга поета, проте вже не перша добірка, яка могла потрапити до рук читата. Юрій Матевощук став співавтором книги “Відчути небо” добіркою “Прерії”. 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря