Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи » Методична допомога з питань бібліографії дитячим бібліотекам області
 
Шановні колеги!
 
  У відповідь на численні звернення бібліотекарів дитячих бібліотек області, шкільних бібліотекарів з проханням надати нові матеріали з питань бібліографічних занять, пропонуємо Вашій увазі добірку бібліотечних уроків, які Ви можете використати в практиці своєї роботи. Матеріали надруковані в професійних журналах за 2011 - 2013 роки. 


      Щорічно в усі центральні дитячі бібліотеки області розповсюджується календар «Знаменні і пам’ятні дати» на наступний рік, в якому відображені імена українських та зарубіжних ювілярів: письменників, представників мистецтва, суспільно-громадських діячів, а також митців Тернопілля. Наведені основні політичні та релігійні свята України, а також міжнародні культурно-мистецькі дати та дати, що стосуються захисту та життєдіяльності дітей і підлітків. Центральним дитячим бібліотекам області та міста розсилається також і інша видавнича продукція відділу: консультації, соціологічні дослідження, бібліографічні покажчики, бібліографічні довідники, інформаційні та рекомендаційні списки літератури та інші.
      Дивись на карті сайту бібліотеки у розділи: «Підготовка та видання різноманітних бібліографічних матеріалів»; «Інформування керівників дитячого читання про нові надходження».
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря