Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи » Підготовка та видання різноманітних бібліографічних матеріалів
 
Багато матеріалів відділ готує з іншими установами, особливо тісна співпраця склалася з облдержархівом, спільно з яким підготовлені і видані такі цікаві і змістовні видання як бібліографічний покажчик «Степан Будний (1933-1958): До 75-річчя від дня народження і 50-ти річчя з часу смерті поета», бібліографічні довідки: „Іван Франко на Тернопільщині”, „І досі світить нам її зоря” (І. Блажкевич), „Гомер із Волині” (У. Самчук),
„Міст із минулого в сучасне” (Ю. Опільський) та інші.
При підготовці матеріалів працівники відділу звертаються до фондів інших бібліотек області – науковий, молодіжний, а також художнього та краєзнавчого музеїв.
Видання відділу актуальні і багатогранні – це і набори закладок „Абетка безпеки вашої дитини”, „Зелений дивосвіт”, „Знай, захищай, оберігай”, і пам’ятка для користувачів учнів 5–9 класів „Твій друг – енциклопедія”, і рекомендаційні списки літератури „НАТО простягає руку дружби”, „Віддамо цей світ дитині” (До Міжнародного дня захисту дітей), і бібліографічна довідка „Іван Мазепа: виправданий історією” (До 370-річчя від дня народження гетьмана) та інші. 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря