Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи » Інформування керівників дитячого читання про нові надходження
 
Активному доведенню нової бібліографічної інформації до споживачів, розкриттю інформаційних ресурсів бібліотеки сприяє бібліографічне інформування, яке здійснюється диференційовано. Бібліографічний відділ здійснює групове бібліографічне інформування.
Списки формуються на основі статей із періодичних видань і виходять двічі на рік.
Масова інформація у відділі включає в себе інформаційні огляди видавничої продукції для працівників різних бібліотек області, виступи на обласному та міському радіо по актуальних темах,
написання статей в обласні газети.

Абоненти групового інформування отримують інформаційні списки «Нові надходження з теорії та методики вихованння» з 5-8 розділами по напрямках виховання, а також матеріалами по мовознавству, педагогіці школи, учнівському самоврядуванню та ін., а також списки «Початкова освіта: навчання та виховання» матеріал в яких розміщений у п'яти розділах:

 - Покликання початкової школи;
 - Проектні технології в початковій школі;
 - Технології виховання молодших школярів;
 - Методика викладання в дії;
 - Свята в початковій школі.













odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря