Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
23.11.2014р.

     У світі існує багато спокус. Часто-густо, піддаючись принадам сучасного життя, людина стає жертвою залежності. Окрім, вже добре відомих усім, алкогольної, наркотичної, тютюнової, існують й інші – не менш небезпечні «захоплення». Так, упродовж останніх двох років, усе частіше батьки звертаються до спеціалістів з проханням допомогти їхнім дітям позбутись інтернет-залежності, чи ігроманії.
      «Інтернет-ігри – забава, чи залежність» - годину-дискусію під такою назвою 23 листопада провели для своїх читачів працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів. Під час заходу, бібліотекар Тетяна Щепанівська розповіла дітям про те, як уникнути інтернет-залежності, або як її позбутись, якщо ти вже «підсів на віртуальну голку». Окрім того, юні учасники години-дискусії мали змогу перевірити себе на залежність від інтернет-ігор із допомогою спеціального тесту, запропонованого бібліотекарями.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря