Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
24.07.2012р.

    Книги – дуже хороші друзі, які приходять до тебе, коли ти захочеш. Ніколи з тобою не сваряться і завжди створюють хороший настрій і дарують добрі поради, поділяють твою самотність і заспокоюють тебе. Скільки відкривають нового, скільки приносять радості…
    17 та 24 липня в «Інтернет-куточку» маленькі відвідувачі познайомилися із віртуальною виставкою «Для вас, малюки, нові книжечки», під час якої потрапили в чарівний світ народних та літературних казок, оповідань, віршів. Книги захопили малечу не тільки цікавим змістом та яскравими ілюстраціями, а ще й незвичним форматом: книжки-іграшки, книги-пазли, книжки-зростоміри, кишенькові книжечки тощо.
 

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря