Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
03.12.2014р.

    Новий рік та Різдво не за горами. У ці передсвяткові дні, кожен із нас завмирає в очікуванні дива, кожен готовий відчинити потаємні двері своєї душі назустріч добрій казці.
    Саме такі настрої панували у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей, де 3 грудня відбулась авторська репрезентація книги «Пригоди гномика Чарлі». Для представлення казки, яка є дипломантом конкурсу «Коронація слова», було запрошено її творців - письменників Галину Шулим та Богдана Мельничука. На «іменини до книги» завітали юні читачі бібліотеки – учні групи продовженого дня ЗОШ №3 разом із учителькою Надією Миколаївною Кашубою.

Продовження читайте в газетах: "Місто", "Доба".

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря